Spotkanie DIGITAL MEDIA FORUM KRYNICA 2024 ma służyć wymianie doświadczeń i pogłębionej refleksji nad perspektywą rozwoju biznesu i mediów ery cyfrowej. 

DIGITAL MEDIA FORUM KRYNICA 2023 zaprasza wszystkie media do udziału w tym wydarzeniu , a także do udziału w Ankiecie Delfickiej  - której celem jest określenie wpływu Sztucznej Inteligencji na media masowego przekazu. 

Główne obszary tematyczne paneli dyskusyjnych obejmują zagadnienia cyfryzacji, streamingu, monetaryzacji i zrównoważonego rozwoju narzędzi technologicznych. Przedstawiciele branży telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej i IT są w szczególny sposób zaproszeni do udziału w wydarzeniu, które umożliwia szeroki dialog ekspercki, także z przedstawicielami samorządów o możliwościach i perspektywach udziału Polskich przedsiębiorców medialnych w rekonstrukcji rynku Ukrainy.

Skontaktuj się z Digital MEDIA FORUM Krynica 2024

MEDIA FORUM KRYNICA na mapie

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję