Lista prelegentów

Współzałożyciel platformy zarządzania prawami autorskimi opartej na technologii blockchain „AUTOR”. Będę mówił o:
1. Bezsens rynku NFT i realne wykorzystanie blockchaina w mediach.
2. Wpływ mediów społecznościowych na różne preferencje transmisji strumieniowej dla nadawców.
3. Metaera w streamingu;
4. Wykorzystanie Kubernetów i opensource w tworzeniu opłacalnego operatora transmisji (nawet w mieszkaniu z jedną sypialnią).
Ekspert marketingu cyfrowego (digital marketingu). Od ponad 20 lat związana z mediami i rynkiem reklamy w środkach masowego przekazu – od prasy, przez radio, po Internet. Stoi za sukcesem rynkowym wielu firm – jest autorką i realizatorką kampanii, zlecanych zarówno przez firmy polskie, jak i największe koncerny globalne. Popularyzuje innowacyjne rozwiązania na rynku reklamy i kreuje trendy, które szybko znajdują uznanie w branży reklamowej. Stworzona i prowadzona przez nią agencja ABi Media Holdings nieustannie poszukuje nowych i efektywnych rozwiązań. Łączy omnichannel Digital OOH z działaniami mobile display, web push czy SMS/MMS. Obecnie wdraża pierwszym w Polsce ekran led w kształcie litery L pod reklamy 3D.
Prezes Fundacji Invest Cuffs – Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych, Prezes Świętokrzyskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Prezes spółki Gamedev Gameparic, CEO Comparic.pl oraz Comparic24.tv. Współtwórca konferencji startupowej Reach4, edukacyjnej ABC Inwestowania , Web3 CryptoVerse oraz konferencji edukacyjnej dla dzieci i młodzieży „Trampki na Giełdzie”.
Z rynkiem finansowym związany do 2006 roku, jest autorem wielu artykułów, publikacji oraz wywiadów na łamach wiodących mediów w Polsce i na świecie. Od lat występuje jako prelegent na spotkaniach i konferencjach dla inwestorów. Marcin również był organizatorem wielu wydarzeń edukacyjnych w Polsce, między innymi 8 edycji kongresu Invest Cuffs, który w 2022 roku zgromadził ponad 6000 inwestorów offline, co stawia ją jako zdecydowanego lidera branży.
Współzałożycielka i wiceprezeska TULIX LTD, Atlanta z ponad 30-letnim doświadczeniem w dystrybucji telewizyjnej, prowadzący jeden z TOP 10 silników streamingowych - miło mi was poznać, chłopaki w Krynicy (12 godzin lotu :)
Radca Prawny, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Burmistrz Krynicy-Zdroju.
Dyrektor Handlowy COMPLEXOR, Dyrektor Strategiczny WIES TV, Speakerka i Trenerka Biznesu, aktywna w działalnosci charytatywnej i społecznej.
Prezes zarządu podmiotów tworzących kompleksowe i holistyczne rozwiązania z zakresu zdrowia i naturalnej profilaktyki, w tym mediów – magazynu papierowego, portalu i telewizji oraz klinik i aparthoteli
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Centrum Prawa Francuskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskał tytuł prawniczy LL.M. z francuskiego, europejskiego i międzynarodowego prawa handlowego na Uniwersytecie Paris II Panthéon – Assas, gdzie obronił tytuł doktora prawa. Włada biegle językiem angielskim i francuskim. Współautor książki pt. „Warranty subskrypcyjne” wydanej przez wydawnictwo TWIGGER S.A., autor książki pt. „La faillite dans le système juridique polonais et français au regard du règlement communautaire” (“Upadłość w polskim I francuskim systemie prawnym na tle regulacji unijnych”) wydanej przez wydawnictwo Scholar sp. z o.o. i „Crowdfunding-finansowanie społecznościowe. Aspekty prawne” wydanej przez wydawnictwo Wolterskluwer. Autor komentarza do ustawy o finansowaniu społecznościowym oraz artykułów prawniczych do dziennika Rzeczpospolita i Dziennika Gazeta Prawna. Założyciel i Prezes Zarządu Fundacji Wiktora Czeszejko-Sochackiego Przeciwko Patologiom, oraz Prezes Zarządu Oddziału Warszawskiego Towarzystwa Wspierania Inicjatyw Gospodarczych.
Właściciel, wydawca i redaktor naczelny magazynów i portali SATKURIER i SOLAR Kurier www.satkurier.pl/www.solarkurier.pl/www.digi-tv.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję