Prof. Dr. Hab. Paweł Kossecki

MEDIA FORUM Krynica 2023 to inauguracja spotkań networkingowych mediów i biznesu, na jakie nasz, polski rynek czeka od wielu lat. Zasłużone stowarzyszenia branżowe, taki jak KIKE i PIKE organizujące doroczne spotkania nadawców mogą wszak spać spokojne. MEDIA FORUM to spojrzenie na rynek medialny z perspektywy całego biznesu, który stanowi o sukcesie gospodarki. A więc obok nadawców i wydawców, na MEDIA FORUM będziemy gościć grupy inwestorskie, fundusze, przedstawicieli samorządów, a przede wszystkim zróżnicowany biznes.
Świat żyje dziś Sztuczną Inteligencją i Chatem GPT. Litery AI doklejane do wszystkich produktów i usług są dziś wyznacznikiem wiodącego trendu – inteligentnej cyfryzacji. Musimy to zaakceptować i zasymilować w naszych biznesach. Ważna jest też współpraca i właściwa sieć kontaktów. Temu celowi służy właśnie DIGITAL MEDIA FORUM i gościnna Krynica, którą dotychczas przemierzaliśmy wzdłuż rwącego potoku Kryniczanki na Bulwarach Dietla podczas Forum Ekonomicznego.
W tym roku spotkamy się ponownie w dniach 21-23 września, aby debatować o wpływie mediów cyfrowych na biznes , zarówno w skali mikro, jak i makroekonomicznej. Stąd też pewność, że DIGITAL MEDIA FORUM już w chwili poczęcia jest imprezą międzynarodową. Otrzymujemy wiele sygnałów od naszych partnerów zagranicznych, że oczekują spotkania na miarę Berlina, Amsterdamu czy Cannes właśnie w Polsce – w centralnym hubie ekonomicznym Europy Środkowo-Wschodniej, a w dodatku, o czym mówimy ze ściśniętym gardłem, w kraju frontowym, który przyjmuje na siebie rolę pomostu pomiędzy Ukrainą a resztą świata. A jednak kto z nas nie zadał sobie pytania czy po tragicznych dniach wojny, ta właśnie rola nie będzie przypadkiem szansą na poważne uczestnictwo w odbudowie infrastruktury tego kraju.
Spotkanie branży medialnej z biznesem to także czas resetu i święta. Dlatego nie zabraknie chwil przyjemnych, a nawet b a r d z o przyjemnych – od Gali, na której sami uczestnicy MEDIA FORUM przyznają Statuetki TYTANA wybranym przez siebie Nominatom z grona zasłużonych i wybitnych osobowości mediów , przez koncerty i mini recitale operowe, po prawdziwe Góralskie After Party?
A więc, jak mówią - Save the Date – Zapiszcie w Kalendarzach! 21-23 września 2023 to czas, gdy trzeba być na DIGITAL MEDIA FORUM, by nie dać się zaskoczyć „dobrej cyfrowej zmianie”. Do zobaczenia z końcem lata w gościnnej Krynicy!

Prof. Dr Hab. Paweł Kossecki
Przewodniczący Rady Programowej
DIGITAL MEDIA FORUM KRYNICA 2023

   KRYNICA ZDRÓJ ZAPRASZA 

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję